Összefoglaló 2023. november 11., szombat

Fehérvár FC - DVTK 0-3 (0-3)

A Simple Női Liga 10. fordulójában Székesfehérváron lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata.

Simple Női Liga 10. forduló

Fehérvár FC - Diósgyőri VTK 0-3 (0-3)

Székesfehérvár, Sóstói Stadion. Játékvezető: Alafi Beatrix (Szabó Laura Emerencia, Colbers Anna Janka)
Fehérvár FC: Terestyényi – Bognár P., Szabó E., Jánosi, Földvári, Bors, Kozma, Farkas G., Kántor, Simon F. Vezetőedző: Andorka Péter
DVTK: Orgoványi - Katona, Geréd, Havasi, Boros K. - Sain, Madarász, Smajić - Nagy L., Nagy P., Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor

Csere: Katona helyett Oláh A. a 46., Szabó E. helyett Tóth A. a 62., Bors helyett Szombati a 62., Kántor helyett Mihályi a 62., Kozma helyett Balla a 78., Krisztin helyett Mikó a 80., Nagy P. helyett Papp S. a 88., Sain helyett Hiba a 88., Madarász helyett Szondi a 88. percben.
Sárga lap: Boros K. az 52., Bognár P. a 65., Oláh A. a 86. percben.
Gólszerző: Smajić (0-1) a 3., Nagy P. (0-2) a 13., Krisztin (0-3) a 39. percben.

Bém Gábor: - Nagyon tudatosan és gólratörően játszottunk az egész mérkőzésen. Gratulálok a lányoknak, elsősorban a hozzáállásukat emelném ki ezen a nehéz talajú pályán és ha pontosabbak vagyunk a második félidőben, akkor nagyobb arányban is nyerhettünk volna!