Simple Női Liga 19. forduló

Diósgyőri VTK - Astra HFC-Üllő 7-1 (2-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Tóth Kitti (Kovács Levente, Gergely Márton)
DVTK: Ádám - Somogyi, Geréd, Komlós - Nagy L., Sain, Myhal, Oláh A., Boros - Nagy P., Mikó. Vezetőedző: Bém Gábor.
Astra: Halla - Csolti, Kövy, Balogh O., Gelb, Kós, ANtalicz, Vidács, Pap N., Tatai, Szennai. Vezetőedző: Király Bianka

Csere: Kövy helyett Szuja a 15., Antalicz helyett Angyal a 61.,
Sárga lap: Somogyi a 7., Somogyi helyett Smajic a 31., Myhal helyett Katona F. a 46., Mikó helyett Madarász a 62., Komlós helyett Havasi a 76., Nagy P. helyett Papp S. a 76., Oláh A. a 91. percben.
Piros lap: Pap N. az 53.
Gólszerző: Kós P. (0-1) a 35., Nagy L. (1-1) a 38., Mikó (2-1) a 43., Katona (3-1) a 62., Nagy P. (4-1) a 66., Katona F. (5-1) a 69., Oláh A. (6-1) a 74., Oláh A. (7-1) a 83. percben.

Bém Gábor: - Az első félidőben nem találtuk a saját ritmusunkat, amelyet szerettünk volna diktálni, de így is többet birtokoltuk a labdát. Ebben a félidőben a csapatot dicséret illeti, mert a bekapott gól után rögtön fordítani tudtunk. A második félidőben feljavult a támadó játékunk és jöttek a gólok is.