Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Budaörs 5-0 (3-0) Gólszerző: Karan (1-0) a 30., Könyves (2-0) a 45., Molnár G. (3-0) a 45+3., Horváth Z. (4-0) a 46., Könyves (5-0) a 49. percben. Véget ért a mérkőzés, DVTK - Budaörs 5-0 (3-0) Gólszerző: Karan (1-0) a 30., Könyves (2-0) a 45., Molnár G. (3-0) a 45+3., Horváth Z. (4-0) a 46., Könyves (5-0) a 49. percben.
84'
Diósgyőri szöglet jobbról, Bertus beadását a hosszún Szatmári csak felfelé tudta fejelni
84'
Zsolnai passza után Németh balról nyeste középre a labdát, ahol Könyves elől tisztázott a védője
82'
Távoli diósgyőri szabadrúgás, Hegedűs mégis rálőtte, és a sorfal mellett eltekert, laposan pattogó labda nem sokkal ment a bal alsó sarok mellé
81'
Sárga lapot kapott Molnár Csaba Németh fellökéséért Sárga lapot kapott Molnár Csaba Németh fellökéséért
75'
Zsolnai kapott nagyszerű labdát, amit jobbról bal külsővel a hosszú oldali kapufa elé kanyarított. Könyves érkezett, és bevetődbe centikkel a kapu mellé lőtt
73'
Csere: Tóth Keve helyett Menyhárt Attila Csere: Tóth Keve helyett Menyhárt Attila
73'
Csere: Kocsis Dominik helyett Kispál Tamás sérülés miatt Csere: Kocsis Dominik helyett Kispál Tamás sérülés miatt
65'
Csere: Balázs Zsolt helyett Gula Boldizsár Csere: Balázs Zsolt helyett Gula Boldizsár