helyszín: Diósgyőri Stadion, új műfüves pálya
játékvezető: Kátai Gábor (Márkus Tamás, Demeter János)

A DVTK kezdőcsapata: Antal - Okuka, Szalai V., Alves, Husić, Kvekveskiri, Egerszegi, Bognár, Marjanović, Griffiths, Gosztonyi. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.
Kispadon: Radoš, Bori, Eperjesi, Kádár, Németh M., Ho-Young, Jenner, Barczi, Takács, Grumić, Bacsa.
MŠK Rimavská Sobota: Bial - Benik, Slovák, Petrán, Lehman, Vargic, Človečko, Almaský, Trabalik, Kolorédy, Čery. Vezetőedző: Geri Gergely.
Kispadon: Halaj, Gazda, Illés, Lupták, Marić, Hrošovský, Mičuda, Konik.

A DVTK tiszta feketében, a vendégek tiszta fehérben játszanak, itt Gosztonyi András, ott Peter Petrán a csapatkapitány. Miloš Krstić a pálya mellől figyeli leendő(?) társait.

Percről percre

1. perc: elkezdődött a mérkőzés, előtte Kalmár Bálint hangja hallatszott: Boldog újévet!

2. perc: Bognár szögletébe Gosztonyi sarkalt bele középen, de a játékvezető lefújta, mielőtt helyzet alakult volna ki

3. perc: Kolorédy tört be a DVTK 16-osán belülre, 15 méterről leadott lövését Antal védte

5. perc: Vezetnek a vendégek. Egy szemre is tetszetős vendégtámadás végén Almasky adott középre laposan balról, amit a hosszún érkező Trabalik ziccerből a hálóba lőtt. Antal még beleért, de védeni már nem tudott, 0-1

10. perc: Egyenlített a DVTK. Lazar Marjanović futott el a jobb szélen, majd befelé húzott közben 2-3 védőt becsapva, de mire a kapu előtt lövéshez jutott volna a kivetődő Benik kézzel mentett. Griffiths duplázását a kapus lábbal mentette, de Bognár István lövése már utat talált a hálóba, 1-1

15. perc: ezúttal Husić ment el a bal szélen, középre adott. A hosszún Marjanović egyedül érkezett, 13 méterről a keresztlécet találta el

17. perc: Egerszegi adott labdát a leshatáron kilépő Griffithsnek, de nem sikerült jól a labdaátvétel, így oda lett a helyzet

18. perc: Bognár dobta ki a fellépő Egerszegi el a labdát, amit Egér a 16-os vonaláról kissé jobbról, egy esernyőcsel után lőtt kapura, nem sokkal ment a hosszú felső fölé, a kapus tehetetlen volt

21. perc: Bognár szöglete után Egerszegi lőtt, a kapus bravúrral védett, a kipattantót Szalai közelről vetődve fölé lőtte

24. perc: jobboldali beadást fejelt ki Alves a DVTK kapuja előtt

26. perc: Kolorédy próbálkozott 16 méterről jobbról egy lövéssel, Antal pulzusa meg sem emelkedett

28. perc: Gosztonyi adott nagy labdát a 16-oson belülre, Egerszegi lekészítette, Griffiths lövése a blokkról szögletre vágódott

29. perc: 2-1 a DVTK javára. Bognár szöglete megcsúszott a röviden egy hazai védő fején, a kapu torkában Griffiths lőtte a védők sűrűjében a hálóba a labdát.

33. perc: Okuka jobb oldalról, a szögletzászlótól adott be, középen Griffiths villant, sarkazása nem sokkal került el a hosszú sarkot

36. perc: a 16-os jobb oldali vonalától Bognár végezhetett el szabadrúgást. A 300 fősre duzzadt közönség hangos óóóó-val nyugtázta a kísérletet

38. perc: Okuka-Griffiths-Okuka volt a labda útja, a DVTK jobbhátvédje a 11-es pontról próbálta estében elpöckölni a kapus mellett a labdát, de Benik védett

42. perc: Gosztonyi jobb oldali szabadrúgása a sorfalról szögletre vágódott, majd Okuka próbálkozott távolról, de mellé szállt a lövés

44. perc: diósgyőri kontra: Marjanović sprintelt hatalmasat, a középre passzolt labdára Egerszegi és a kapus érkezett, utóbbi érte el

Félidő: DVTK - Rimavská Sobota 2-1

46. perc: elkezdődött a második félidő, a DVTK nem cserélt, az ellenfél többet is

53. perc: Előbb Gosztonyi bombáját blokkolták a vendégek, majd Bognár lőtt centiméterekkel a kapu mellé a 16-osról

61. perc: teljes sort cserél a DVTK a terveknek megfelelően, egyedül Antal Botond marad a kapuban

63. perc: Takács jobb oldali beadását Bacsa lőtte a rövid oldalon kapura, egy védőről vágódott szögletre, ami már veszélytelen volt

68. perc: Jenner ívelt a középpályáról Takácshoz a 16-oson belülre, nagy nehézségek árán szerezte meg a kapus

69. perc: Takács ugratta ki Grumićot, aki át akarta emelni a kapust 10 méterről, de az védett

70. perc: Újabb hosszú indítás, ezúttal Takács elől mentett lábbal a kapujából kilépő kapus

73. perc: diósgyőri kontra: Grumić 30 méteres sprintje után, Barczi lőhetett 15 méterről, de a kapus bravúrral védett

78. perc: Barczi adott parádés labdát Grumićnak, de emelkedett a partjelző zászlaja (talán tévesen)

80. perc: egy kipattanó labdát Barczi emelte 25 méterről az üres kapura, 10 centivel ment fölé

85. perc: Jenner futtatta Bacsát, aki az alapvonalról adott középre, de a védők mentettek

86. perc: Takács jobb oldali beadását Jenner vette mellre a 16-oson belül, de mielőtt lőhetett volna, szögletre mentettek a védők

90+2. perc: Kádár jobb oldali beadását Grumić fejelte le az 5-ösön álló Bacsának, aki kapásból lőtt, de a kapus bravúrral mentett

Végeredmény: DVTK - MŠK Rimavská Sobota 2-1