Összefoglaló 2024. március 17., vasárnap

LU19: PAFC - DVTK 2-1 (0-0)

Közel volt a bravúrhoz az LU19-es tavaszi nyitányon a DVTK. A Puskás otthonában a hazaiak egy órányi játék után vezetést szereztek, amit húsz perccel ezután Farkas Napsugár kiegyenlített. A végén azonban a hazaiak ismét betaláltak, amivel megszerezték mindhárom bajnoki pontot.

Leány Országos U19-es Bajnokság, 11. forduló

Puskás Akadémia - Diósgyőri VTK 2-1 (0-0)

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna, Játékvezető: Firgi Dániel (Gerencsér Zsolt, Horváth Mátyás).
Puskás Akadémia: Pongrácz Á. - Bereczki R., Steyer E., Peszlen D., Simon L., Móri N., Brekovszki J., Nagy N., Török O., Fodó K., Berencsi B. Vezetőedző: Krascsenics Petra.
Diósgyőri VTK: Horváth E. - Kemenyiczki L., Székely E., Papp S., Katona F., Vadász V., Havasi B., Kiss D., Majnár A., Mezőssy M., Szondi Zs. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.

Csere: Pongrácz Á. helyett Pekk L. a 46., Majnár A. helyett Böröczky L. az 57., Székely E. helyett Farkas N. a 63., Vadász V. helyett Veres V. a 65. Móri N. helyett Borsiczky Zs. a 65., Berencsi B. helyett Juhász E. a 65., Peszlen N. helyett Elek K. a 79. percben.
Sárga lap: Szondi Zs. a 87. percben.
Gólszerző: Brekovszki J. (1-0) a 60., Farkas N. (1-1) a 80., Simon L. (2-1) a 82. percben.

Bánföldi Zoltán: - A mérkőzés nagy részében kiegyenlített játék folyt a pályán. A védekezésünk egy-két hibától eltekintve jól működött, sajnos a végén nem koncentráltunk eléggé, ezt pedig az ellenfelünk kihasználta. Volt egy-két nagyon jó egyéni teljesítmény, aminek természetesen örülök.

Fotó: puskasakademia.hu