Szombaton Békéscsabán a Mezei Futó Magyar Liga első felvonásán a férfiak 7,5 km-es abszolút versenyében Tóth Balázs Márton az ötödik helyen ért célba 21:01-es idővel, ami az U23-as korosztályos végeredményben bronzérmet jelentett fiatal futónknak. A női 6 km-es távon Lövei Vanda az abszolút kategóriában negyedik lett 19:53-al, ami az U20-asok mezőnyében szintén a harmadik helyet jelentette. Az U18-as fiúk népes mezőnyében Pocsai Levente a 9. helyen szelte át a célvonalat a 6 km-es távon 18:08-as idővel.

Másnap Budapesten a 38. SPAR Budapest Maratonon Lövei Vanda 14 km-en visszavágott békéscsabai ellenfelének, aki egy nappal korábban a mezei ligaversenyen legyőzte őt. A fővárosban diósgyőri indulónk végzett előrébb, méghozzá az első helyen, amivel második érmét szerezte a hétvégén. Zákányi Panna maratonon indult, ahol 3:05:54-es idővel az abszolút női mezőnyben 7. lett, míg az U20-asok kategóriájában ezüstérmet szerzett.