Összefoglaló 2020. december 3., csütörtök

U16: Vasas Kubala Akadémia - DVTK 2-1 (0-0)

A Vasas Kubala Akadémia vendégeként lépett pályára szerda délután a DVTK U16-os korosztálya a bajnokság 7. fordulójából elmaradt mérkőzésen. Gól nélküli első játékrészt követően a második negyvenöt percben a hazai csapat javára dőlt el a három pont sorsa.

U16 I. osztály Kiemelt csoport, 7. forduló

Vasas Kubala Akadémia - Diósgyőri VTK 2-1 (0-0)

Budapest, Vasas Sporttelep. Játékvezető: Kovács Péter (Ficsor Márk, Fodor Cintia)
Vasas: Bánfalvi - Szabó L., Pretz, Pállai, Móga, Boros, Kecskés, Necula, Farkas J., Vecsey, Farkas B. Vezetőedző: Babó Levente.
DVTK: Dojcsák - Horváth Zs., Varga Z., Bedő D., Sebestyén, Kollár, Ferencsik S., Ferencsik B., Balázsi, Gulyás, Fekete. Vezetőedző: dr. Molnár Krisztián.

Csere: Necula helyett Kis D. a 46., Kecskés helyett Szendeff a 46., Szabó L. helyett Forgó a 46., Kollár helyett Gyenes a 46., Horváth Zs. helyett Kövesi az 57., Varga Z. helyett Demeter a 63., Fekete helyett Paizs a 63., Boros helyett Molnár Cs. a 69., Vecsey helyett Rab a 69., Sebestyén helyett Szlifka a 78. percben.
Sárga lap: Ferencsik S. a 29., Bedő D. a 61., Sebestyén a 67., Molnár Cs. a 87. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Szendeff (1-0) az 54., Vecsey (2-0) az 59., Gulyás (2-1) a 76. percben.