Összefoglaló 2020. november 30., hétfő

U17: DVTK - MTK Budapest 4-3 (0-1)

Nagyszerű győzelemmel zárta a DVTK U17-es együttese a 2020-as évet. Bém Gábor csapata a DVTK Stadionban látta vendégül az MTK Budapest gárdáját. A szünetben a fővárosi kék-fehérek vezettek, a második félidő azonban gólzáporos negyvenöt percet hozott, amelyből a diósgyőri fiatalok jöttek ki győztesen. A DVTK így jelenleg a 3. helyen áll a tabellán.

U17 I. osztály Kiemelt csoport, 11. forduló

Diósgyőri VTK - MTK Budapest 4-3 (0-1)

Miskolc, DVTK Stadion. Játékvezető: Szabó Péter (Géhl Botond, Sápi Virág)
DVTK: Bánhegyi - Regdánszki, Fülöp, Balázs, Peisser, Vajda, Balázsi, Gulyás, Csorba, Nahaj, Jurek. Vezetőedző: Bém Gábor.
MTK: Melegh - Lajkó, Ignéczi, Kovács P., Molnár, Rimóczi, Lengyel, Földing, Gyuris, Merényi, Kiss L. Vezetőedző: Pap Tamás.

Csere: Fülöp helyett Sándor a 46., Peisser helyett Marok a 46., Lengyel helyett Juhász a 62., Földing helyett Vasvári a 62., Gulyás helyett Kiss P. a 70., Kiss L. helyett Csernák a 82., Gyuris helyett Horváth J. a 90. percben.
Sárga lap: Nahaj a 24., Jurek a 30., Regdánszki a 34., Molnár a 60., Gyuris a 82. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Lengyel (0-1) a 36., Csorba (1-1) a 47., Vajda (2-1) a 67., Jurek (3-1) a 76., Vasvári (3-2) a 79., Juhász (3-3, 11-esből) a 84., Vajda (4-3, 11-esből) a 86. percben.