Beharangozó 2020. március 6., péntek

Szombaton Budapesten lép pályára a DVTK FUX

A fővárosba szólítja az NB I. Liga alapszakaszának következő fordulója a DVTK FUX együttesét. A Palota RSC elleni mérkőzés szombaton 17 órakor kezdődik a Budapesten.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz

2020. március 7., szombat
17:00 Palota RSC - DVTK FUX

Toma Sándor: - A Palota gárdáját kétszer legyőztük már ebben a bajnokságban, és szerintem elvárható a csapattól, hogy ezt harmadszor is megtegye. Szeretnénk megszerezni az újabb három pontot. Az eddig kevesebb lehetőséghez jutó játékosok is meg fogják kapni a játékperceket, remélem, hogy mindenki élni fog ezzel. Sérültünk nincs, mindenki becsülettel edzett a héten, bizakodva tekintek a találkozó elé.

Játékvezetők

A mérkőzésen Szél Márta Judit és Vári Péter látja el a játékvezetői teendőket.

Egymás ellen

A bajnokság második fordulójában a DVTK FUX csapata magabiztosan 3:0 arányban diadalmaskodott a Palota RSC vendégeként. A 9. forduló is hasonló eredményt hozott, hiszen a piros-fehérek jó formát mutatva, szettet sem engedélyeztek ellenfelüknek és 3:0 arányban diadalmaskodtak a 2019 utolsó hazai mérkőzésén.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz, 2. forduló

Palota RSC - DVTK FUX 0:3 (-23, -10, -14)

Budapest, Tungsram Csarnok, 50 néző Játékvezető: Soltész Róbert László és Mezőffy Zsolt Tibor.
DVTK: Sitku, Topor, Kiss E., Donaghy, Kovács, Szajkó. Csere: Dömsödi (liberó), Bertók (liberó), Egri, Kundrák, Sitkey. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz, 9. forduló

DVTK FUX - Palota RSC 3:0 (18, 15, 19)

Miskolc, Generali Aréna 100 néző. Játékvezető: Szarka János István, Ujházi Mónika.
DVTK: Sitku, Topor, Kiss E., Donaghy, Kovács, Sitkey. Csere: Dömsödi (liberó), Bertók (liberó), Tamás-Szabó, Egri, Kundrák. Szakmai igazgató: Toma Sándor.