Összefoglaló 2018. augusztus 27., hétfő

U14: DVTK - PAFC 1-8 (0-5)

Hazai pályán fogadta az U14-es élvonalbeli bajnokság első fordulójában a Puskás Akadémia együttesét a DVTK labdarúgó csapata.

U14 I. osztály 1. forduló

Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia FC 1-8 (0-5)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Jakab Gyula (Fülöp Gábor, Gecsei Andrea)
DVTK: Tóth B. - Csicsvári, Németh Á., Bedő, Komlósi, Ferencsik S., Gulyás, Ferencsik B., Jacsó, Simon, Demeter. Vezetőedző: Jordán András.
PAFC: Gazdag - Radványi, Rétfalvi, Retter, Gonda, Kapus, Halászi-Harsányi, Bajtel, Braun, Nagy B., Orbán. Vezetőedző: Fóris Róbert.

Csere: Bedő helyett Binó a 41., Demeter helyett Kollár a 41., Rétfalvi helyett Nemes a 41., Kapus helyett Orján a 49., Halászi-Harsányi helyett Szabó B. az 54., Simon helyett Juhász az 54., Gonda helyett Moharos a 70., Bajtel helyett Nagy T. a 70., Ferencsik B. helyett Fejes a 70. percben.
Sárga lap: Halászi-Harsányi a 17., Csicsvári a 62. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Bajtel (0-1) a 12., Bajtel (0-2) a 25., Bajtel (0-3) a 29., Braun (0-4) a 34., Kapus (0-5) a 40., Gulyás (1-5) a 44., Bajtel (1-6) a 67., Nagy T. (1-7) a 76., Braun (1-8) a 78. percben.