Összefoglaló 2018. március 12., hétfő

U12: DVTK - Sajóvölgye Focisuli 4-0 (2-0)

Hazai pályán játszotta első tavaszi mérkőzését a DVTK U12-es korosztálya. Földvári Tibor csapata magabiztos, 4-0-s győzelmet aratott a Sajóvölgye Focisuli ellen.

U12 I. osztály Észak-Keleti csoport 10. forduló

Diósgyőri VTK - Sajóvölgye Focisuli SE 4-0 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Certicky Mário (Molnár Gábor, Suszter Gábor)
DVTK: Ferencsák - Szakács, Bodnár, Kaczvinszki, Vass, Lasztóczi, Kurucz, Barta, György. Vezetőedző: Földvári Tibor
Sajóvölgye Focisuli: Derényi - Perczel, Juhász I., Pipoly, Juhász B., Kresák, Ferkel, Jakab. Vezetőedző: Szabó István

Csere: Lasztóczi helyett Simon a 20., Kresák helyett Szilágyi a 25.,, Kresák helyett Szilágyi a 31., György helyett Macsó a 31., Perczel helyett Ráczi a 42., Bodnár helyett Cseh a 45., Juhász I. helyett Suhai az 55. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Vass (1-0) a 23., Simon (2-0) a 24., Barta (3-0) a 34., Cseh (4-0) az 59. percben.