Az U17-esek szabadfogású és női Országos bajnokságán a 61 kg-osok leányoknál szállt harcba az érmekért a DVTK válogatott birkózója Balázs Éda. Többszörös korosztályos Eb érmesünk magabiztosan nyerte két csoportmérkőzését, majd az elődöntőben és a fináléban sem veszített pontot, amivel ismét magyar bajnoki címet ünnepelhetett. A 71 kg-osoknál Tóth Zoltán a 17. helyen végzett.

Az U13-asok Budapesten az ESMTK szervezésében szálltak harcba a kötöttfogású bajnoki helyezésekért, köztük Lovas Marcell a 76 kilogrammosoknál. Diósgyőri indulónk kiválóan birkózva nem talált legyőzőre súlycsoportjában, amivel a dobogó tetejére állhatott. Súlycsoportjában közel volt a dobogóhoz Nagy Zoltán és Bíró Vince is, míg Rácz Máté Zoltán is helyt állt a népes mezőnyben.

U17 szabadfogású és női Országos bajnokság Varga János Emlékverseny, Komáromi Gép Kupa - Abony